Featured

Miały być szczupaki są duże karpie - Stary San Hurko | wędkarstwo karpiowe

512 Views
Published
Na Stary San Hurko jechaliśmy z nastawieniem na drapieżniki a zwłaszcza szupaki. Dlaczego ostatecznie łowiliśmy karpie ? Tego dna była beznadziejna pogoda. Padał deszcz, wiał wiatr i było zimno. Po ok 3ech godzinach rzucania po prostu straciliśmy siły i wiarę, że co kolwiek uda nam się złowić. Tutaj z pomocą przyszedł Dawidek, który jako jedyny zabrał ze sobą wędki karpiowe i pellet. Rozstawił je na pomoście blisko aut, zarzucił i na wyniki nie trzba było długo czekać. Był to dzień, w którm tylko szczupaki nie brały. Karpie w najlepsze dosłownie obgryzały pellet i jeden za drugim lądowały w podbieraku. Jak film się spodoba proszę zostawić łapkę w górę za co z góry dziękuję.

Odwiedź internetowy sklep wędkarski Łowca:
http://www.wedkarstwo.lucio.pl/sklep/

Przeczytaj artykuł o wyprawie na Stary San Hurko:
http://wedkarstwo.lucio.pl/stary-san-hurko/

Mapka z dojazdem do łowiska Stary San w miejscowości Hurko:
https://goo.gl/maps/PXTcrdtB35w

Znajdziesz mnie na:
Facebook: http://www.facebook.com/wedkowanie
YouTube: http://www.youtube.com/wedkowanie
Strona www: http://www.wedkarstwo.lucio.pl
Twitter: https://twitter.com/#!/grafik2d
Google +: https://plus.google.com/u/0/107013739160333704717/posts

Wędkarstwo Lucio to nieszablonowe filmy wędkarskie z wypraw nad wodę. Ciężko doszukać się tu nadęcia, ustawianych brań i sztuczności charakterystycznych dla programów telewizyjnych. Od 2010 roku zrzesza w serwisie YouTube największą w Polsce społeczność pasjonatów wędkarstwa. Filmy są darmowe i publikowane co najmniej raz w tygodniu. Powstają podczas spontanicznych wypraw na ryby Łukasza Żółtego założyciela Wędkarstwo Lucio i jego znajomych. Jest to dokument ukazujący jak pięknym sportem i hobby jest wędkarstwo amatorskie.

2016r. top 10 najchętniej oglądanych kanałów na Polskim YouTube w kategorii sport wg. Sotrender, nieprzerwanie od 2015 roku
2015r. srebrna odznaka PZW za zasługi dla wędkarstwa polskiego,
2014r. wyróżnienie Planete+ dla najbardziej inspirującego vlogera
2013r. finał „Blog roku" organizowanego przez Onet.
2010r. nieprzerwanie lider filmów wędkarskich na Polskim YouTube

Raz w roku organizowane są ogólnopolskie 2-u dniowe zawody wędkarskie o "Puchar Wędkarstwo Lucio", w których zawodnikami są widzowie z całej Polski.

Łukasz Żółty (Lucio) to z wykształcenia grafik komputerowy, który od 1999r, każdą wolną chwilę spędza nad wodą z wędką w ręku. Wędkarstwo to jego hobby i wielka pasja. Od 2010 roku obok wędkarstwa jako druga pasja zrodziło się nagrywanie filmów z wypraw wędkarskich.

Kontakt na stronie www.wedkarstwo.lucio.pl
Category
Carp Fishing