The Carpy Cast - 04-05-2022 - 45kg MONSTERSCHUB op Merenye en 2x 30kg+ op Villedon!

16 Views
Published
Leuk dat u kijkt naar de 25e editie van The Carpy Cast van 04-05-2022 - onze wekelijkse YouTube-rubriek met daarin het laatste nieuws vanaf onze betaalwateren. Deze editie bespreken we:

* Busters Lake (https://www.thecarpspecialist.nl/betaalwater/lac-de-viennay-busters-lake)
Wouter, Robert, Jamie en Maurice vingen 24 karpers tot 27.8kg. En bekijk ook de mooie karpervideo van Remco & Thomas op https://youtu.be/n2yPHD6q4O8.

* Alberts Lake (https://www.thecarpspecialist.nl/betaalwater/lac-de-viennay-alberts-lake)
Ryan, Elliot en Martin vingen alledrie een nieuw persoonlijk record… de grootste carpers wogen 2 x 39lb, 42lb, 43lb, 44lb, 2 x 48lb, 54lb en 58lb.

* Estate Lake (https://www.thecarpspecialist.nl/betaalwater/estate-lake)
20kg en 25,5kg schubkarpers gevangen door Marc op stek 1. 2 prachtige vissen en leuk om te zien dat de vis het zo goed doet na de afnetting van deze winter.

* Etang de Mont (https://www.thecarpspecialist.nl/betaalwater/etang-de-mont)
Fantastische visvakantie voor vader & zoon John & Mel en zij vingen echt fantastisch… waaronder een 23,3kg en de nieuwe topvis van het water op 28,9kg.

* Bouxier (https://www.thecarpspecialist.nl/betaalwater/domaine-de-bouxier)
De Gite heeft een nieuwe buitenmuur gekregen :-)

* Bel Eaux - Belforet (https://www.thecarpspecialist.nl/betaalwater/bel-eaux-belforet)
Bryan en zijn vriendin visten een midweekje vanaf stek 4 en vingen 10 karpers, waarvan enkele prachtige koi!

* Paris Carp Fishing
De gasten op Etang Atoll (https://www.thecarpspecialist.nl/betaalwater/paris-carp-fishing-etang-atoll) vingen 5 karpers, waaronder 24 & 26kg. Op Etang Lagon (https://www.thecarpspecialist.nl/betaalwater/paris-carp-fishing-etang-lagon) vingen onze gasten 15 karpers tussen de 12 en 19kg.

* Fully’s Lake (https://www.thecarpspecialist.nl/betaalwater/fullys-lake)
Vangsten Nico Grootveld: "Fully's waren dus 2 uitzetters en daarnaast 9, 10.5, 12 en 12,5 kg. Eric had er ik dacht rond de 8 vissen waaronder 2x 20kg vissen en Paul ik dacht ook iets van 5 of 6 vissen. Constant heeft daarnaast 3 koi uitgezet deze week."

* Loch’ness Carpe (https://www.thecarpspecialist.nl/betaalwater/lochness-carpe)
Taaie weken, maar er worden grote karpers gevangen… waaronder een fantastische 25,5kg schubkarper voor de familie Baltus vanuit de safaritent.

* Merenye (https://www.thecarpspecialist.nl/betaalwater/merenye)
45kg schubkarper gevangen door een Hongaarse visser en Richard Verheij ving een 29kg schubkarper.

* Windmill Lake (https://www.thecarpspecialist.nl/betaalwater/windmill-lake)
Walter van Driel & Jessica ving 17 karpers tot 24,7kg vanaf de luxe stacaravan op stek 4.

* Windmill Family Lake (https://www.thecarpspecialist.nl/betaalwater/windmill-family-lake)
Martijn Marchee: “Hoi Bas, Windmill Family Lake was TOP! Uiteindelijk hebben we 18 karpers en 2 steuren gevangen. Over twee weken gaan we naar Het Eendenveld. Martijn, Anita, Thomas, Wouter en Fleurtje.”

* Lac de Villedon (https://www.thecarpspecialist.nl/betaalwater/lac-de-villedon)
33,1kg schubkarper vanaf stek 1 door Mano & Ewout en ook de spiegelkarper Esther 32,8kg werd deze week gevangen.
Category
Carp Fishing